کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )

معرفی شرکت نگین زعفران


شرکت نگین زعفران بزرگترین شرکت تولیدکننده زعفران مرغوب در ایران است. شرکت تعاونی کشاورزی نگین زعفران فعالیت رسمی خود در زمینه‌ی تولید، فرآوری و بسته بندی زعفران از سال 1381 آغاز کرد. سابقه و پشتوانه‌ی شرکت نگین زعفران به نام بازرگانی پورعباس به 50 سال پیش برمی‌گردد. این شرکت روند کشت زعفران، تولید، فرآوری و بسته بندی آن را با کسب مجوز وزارت جهاد کشاورزی انجام می‌دهد و انواع مختلف زعفران تولید شده‌ی خود را به اکثر کشورهای دنیا صادر می‌کند. در واقع شرکت نگین زعفران کاشت، تولید، فرآوری و بسته بندی زعفران را بدون هیچ واسطه‌ای و به صورت مستقیم انجام می‌دهد و به گردش مالی زعفران ایران کمک بزرگی می‌کند.

محصول نگین زعفران

ماموریت شرکت نگین زعفران


مهمترین ماموریت کارخانه نگین زعفران این است که بتواند زعفران مرغوب و با کیفیت تولید و به اقتصاد کشور و ارزآوری کمک کند. این شرکت بر پایه‌ی تجربه و سابقه‌ی درخشان خود و با استفاده از دستگاه‌ها و فناوری‌های پیشرفته و جدید توانسته سهم بزرگی در تولید و مصرف زعفران در داخل و صادرات آن به اکثر کشورهای جهان ایفا کند. در آزمایشگاه نگین زعفران محصولات تولید شده تحت نظر متخصصین این شرکت از نظر کیفی بررسی می‌شوند تا با کیفیت ترین و مرغوب ترین زعفران به دست مصرف کننده برسد.

شرکت نگین زعفران

لوگوی شرکت نگین زعفران

اهداف شرکت نگین زعفران


یکی از مهمترین اهداف شرکت نگین زعفران اشتغال‌زایی در منطقه ترشیز کهن، به خصوص شهرستان بردسکن است. به واسطه‌ی اشتغال‌زایی این شرکت تاکنون افراد زیادی از این مناطق تونسته‌اند صاحب شغل شوند. همچنین این شرکت همواره تلاش می‌کند تا با برگزاری دوره‌های آموزشی به توانمندسازی کارکنان و پیشرفت و ارتقای شغلی آنها کمک کند. در آزمایشگاه نگین زعفران همواره محصولات تولید شده تحت نظارت و آزمایش کیفی قرار می‌گیرند تا رضایت مشتریان داخلی و خارجی جلب و نیازهای آنها برطرف شود. این شرکت تلاش می‌کند تا همواره از نظر کیفی و کمی محصولات خود را توسعه دهد. از دیگر اهداف شرکت نگین زعفران می‌توان به تلاش برای کسب جوایز داخلی و بین المللی و تقویت برند در بازارهای داخلی و جهانی است. در نهایت اینکه این شرکت تلاش می‌کند تا برای رفع چالش‌های کشاورزی منطقه با سازمان‌ها و گروه‌های کشاورزی موجود در آنجا همکاری کند و با برگزاری جشن زعفران در منطقه ترشیز کهن به نشاط و پویایی کارکنان و مردم منطقه کمک کند.

 

استانداردهای شرکت نگین زعفران


شرکت نگین زعفران برای صادرات زعفران موفق شده است علاوه بر کسب مجوزها و رعایت استانداردهای داخلی از موسسه استاندارد و تحقیقات و صنعت و اداره‌ی نظارت بر دارو و غذا، استاندارد‌های جهانی از جمله ISO 3633 را دریافت کند. شرکت نگین زعفران دارای استاندارد ملی ایران، پروانه بهداشتی سازمان غذا و دارو، پروانه بهره برداری از وزارت جهاد کشاورزی، استاندارد بین المللی HACCP، گواهینامه بین المللی حلال، ISO 22000:2005 و ISO 9001:2008 است. همچنین این شرکت به عنوان واحد نمونه کیفیت سازمان غذا و دارو و غرفه نمونه نمایشگاه بین المللی COOPEX است.