کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )

معرفی شرکت نگین زعفران

شركت تعاونی كشاورزی نگين ‌زعفران خراسان با پشتوانه تجربه‌ 50 ساله اعضای مجرب خود ( بازرگانی پورعباس ) در امر توليد، فرآوری و تجارت خشكبار و زعفران، فعاليت رسمی خود را از سال 1381در زمينه توليد، فرآوری و بسته‌بندی زعفران آغاز كرده است.

اين شركت با كسب مجوز وزارت جهاد كشاورزی اقدام به كاشت ، توليد، فرآوری و بسته بندی زعفران نموده است تا بدين ترتيب زعفران را بصورت كاملا مستقيم و بدون هيچ واسطه‌ای توليد نموده و با بالاترین كيفيت دربسته بندی های متنوع بدست مصرف‌كنندگان در سراسرجهان برساند.

 

ماموریت
شرکت تعاونی نگین زعفران بردسکن با اتکا به خداوند در زمینه های تولید، بسته بندی و فراوری زعفران در تحقق این هدف می کوشد که با صیانت از گذشته درخشان خود تکنولوژی مدرن تولیدی، بسته بندی و فراوری را به خدمت گرفته تا اینکه بعنوان یکی از شرکت های تعاونی پیشرو درتولید محصولی متمایز در زمینه های مذکور در ایران و جهان گردد.                   


اهداف
  افزایش رضایت مشتریان در راستای دریافت محصولی بی بدیل
  توسعه کمی و کیفی محصولات و توجه به دیگر نیازهای مشتریان با توجه به محصول پایه خود(زعفران)
  ایجاد اشتغال زایی پایدار در منطقه ترشیز کهن بویژه شهرستان بردسکن و توانمندسازی کارکنان
  تلاش در جهت دریافت جوایز و مشوق های کیفیت، تعالی محصول، ارتباط با مشتری و مدیریت برند و ...
  تلاش در جهت مهندسی مجدد فعالیت ها و بهبود مستمر وظایف با رویکردی هزینه گرا و اثربخش
   افزایش تفاهم های سازمانی در جهت چالش های کشاورزی منطقه و همچنین زمینه های تحقیقاتی در راستای زعفران و برگزاری جشن زعفران در منطقه ترشیز کهن

ما معتقديم در كيفيت محصولات توليدی خود بی رقيبيم، چرا كه تمام تلاش و جديت خود را به كار بسته‌ايم ، با توليد محصولی مرغوب، هميشه درکنار مصرف‌كننده بمانيم.
بسياری از كيفيت سخن می گويند ولی ما كيفيت را در عمل با ارائه محصولاتمان اثبات كرده‌ايم و تمام تلاش و دقت خود را برای افزايش و ارتقاء سطح كيفی محصولات و خدماتمان مصروف می داریم.

 

گالری تصاویر