کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )

کارخانه نگین زعفران بزرگترین کارخانه تولید و بسته بندی زعفران


کارخانه نگین زعفران بزرگترین کارخانه تولید و بسته بندی زعفران در ایران است. شرکت نگین زعفران با سابقه 50 ساله در تولید، فرآوری و تجارت خشکبار و زعفران فعالیت خود را در سال 1381 آغاز کرد. تمامی فرایند کاشت، برداشت، تولید، فرآوری، بسته بندی و فروش زعفران توسط شرکت نگین زعفران به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می‌شود. گردش مالی زعفران در ایران و جهان بسیار بالا است و این ادویه یکی از گران‌ترین ادویه‌ها و محصولات کشاورزی جهان است. انواع مختلف زعفران در کارخانه نگین زعفران تولید، فرآوری و بسته بندی می‌شود و برای فروش در بازارهای داخلی و خارجی در اختیار دپارتمان و تیم فروش قرار می‌گیرد. این دپارتمان و تیم فروش مسئولیت صادرات زعفران را برعهده دارند.



نگین زعفران

نگین زعفران


تولید زعفران کارخانه نگین زعفران


در کارخانه نگین زعفران از مدرن‌ترین و جدیدترین ماشین آلات تولید و فرآوری و کارگران آموزش دیده و مجرب برای تولید زعفران استفاده می‌شود. امروزه با استفاده از فناوری‌های نو در بسیاری از کشورها شاهد افزایش مداوم تولید انواع محصولات غذایی هستیم. این باعث می‌شود تا نوآوری و به کار بردن فناوری‌های جدید اجتناب ناپذیر باشد. همچنین با استفاده از ماشین آلات و روش‌های صنعتی مدرن، تولید مواد غذایی افزایش پیدا کرده و احتمال آلودگی آن‌ها با مواد شیمیایی کمتر شده است. از ماشین آلات و روش‌های تحقیقاتی مدرن و کاربردی، در کارخانه نگین زعفران برای تولید زعفران استفاده می‌شود تا ارزش غذایی آن برای تامین نیازهای غذایی مصرف کنندگان حفظ شود. رنگ زعفران یک رنگ ارگانیک و طبیعی است، در واقع یکی از مهمترین دلایل جذابیت و توجه مردم قدرت رنگ آمیزی بالای آن برای انواع غذاها و دسرها است. بنابراین کاربرد آن در صنایع مرتبط با آب و صنایع غذایی بسیار مقرون به صرفه است. به همین دلیل است که در کارخانه شرکت نگین زعفران انواع محصولات آن در اندازه و نوع مختلف و متفاوت تولید می‌شود.


تولید و بسته بندی

نگین زعفران

بسته بندی زعفران کارخانه نگین زعفران


بسته بندی انواع مواد غذایی اگر درست و اصولی انجام شود و زیبایی بصری برای مصرف کننده داشته باشد، مورد توجه قرار می‌گیرد و فروش آن افزایش پیدا می‌کند. در گذشته زعفران تولید شده در ایران به دلیل نبود دستگاه‌های بسته بندی به صورت فله‌ای و با قیمت ارزان به کشورهای پیشرفته فروخته می‌شد و این کشورها همان محصول را با بسته بندی زیبا و شیک با قیمتی چند برابر به ایران و جهان می‌فروختند. اما در کارخانه نگین زعفران پس از تولید و فرآوری، این ادویه وارد پروسه بسته بندی می‌شود تا با بهترین و با کیفیت‌ترین بسته بندی‌ها به کشورهای مختلف دنیا صادر شود و برای ایران ارزآوری داشته باشد، زیرا امروزه بسته بندی محصولات در جلب نظر مشتریان اهمیت بسیاری دارد. به همین دلیل است که شرکت نگین زعفران کل روند کشت زعفران و برداشت، فرآوری، تولید، بسته بندی و فروش را بدون واسطه انجام می‌دهد. البته بخش مهمی از فرایند تولید و عرضه آن کنترل و نظارت دائمی محصول تولید شده در آزمایشگاه است. زعفران تولید و فرآوری شده در آزمایشگاه شرکت نگین زعفران تحت نظارت و کنترل کمی و کیفی متخصصین علوم غذایی قرار می‌گیرد تا محصولی با کیفیت و مرغوب به دست مصرف کننده برسد.

منبع: